تفاهم‌نامه همکاری بانی‌مد و موسسه آواسلامت

همراهی بانی‌مد با موسسه آواسلامت

فروشگاه آنلاین بانی‌مد تفاهم‌نامه‌ای با موسسه کارآفرینان آواسلامت که در حوزه جذب، استخدام و آموزش کادر درمانی فعالیت می‌کند، به امضا رساند. طی این تفاهم‌نامه بانی‌مد با تخصیص بن‌های خرید و تخفیف‌های ویژه‌ به پرسنل این موسسه، تلاش کرده تا گامی در جهت پاسخ به مسئولیت اجتماعی خود بردارد و قدردانی کوچکی نیز از کادر درمانی کشور که در خط مقدم مبارزه با پاندمی کرونا قرار دارند، به عمل آورد.

همه‌گیری ویروس کرونا در جهان باعث شد تا کادر درمانی و دولت‌ها غافلگیر شوند. وضعیت غافلگیرکننده‌ای که بیش‌ازپیش ضرورت برنامه‌ریزی، سرمایه‌گذاری و کمک به بهبود زیرساخت‌های درمانی هر کشور را به همگان نشان داد.

زیرساخت‌های درمانی هر کشور بسته به موقعیت جغرافیایی آن‌ها و البته برنامه‌ریزی دولت‌ها، منابع مالی و درآمد آن کشور متفاوت است اما ویروس کرونا حتی بهترین و غنی‌ترین کشورها در این زمینه را نیز غافلگیر کرد. وضعیتی که باعث شد دولت‌ها درزمینهٔ تجهیزات پزشکی دچار بحران و درزمینهٔ نیروی انسانی دچار کمبود یا ناتوانی در پرداخت حقوق آن‌ها شوند.

اینجا بود که دولت‌ها حتی در کشورهای توسعه‌یافته و ثروتمند مجبور به دریافت کمک از صنایع، کسب‌وکارها، سلبریتی‌ها و سرمایه‌داران شدند. کمک‌هایی که سوای جنبه‌های مالی برای کادر درمانی و حتی مردم باعث دلگرمی بود و بار روانی مثبتی بر جامعه وارد کرد.

در ایران هم علاوه بر به مشکلاتی که براثر تحریم‌ها به زیرساخت‌های درمانی کشور واردشده بود، ویروس کرونا نیز به میدان جنگ وارد شد. میدانی که بیش از هر بخش دیگری به کادر درمانی و مدافعان سلامت فشار مضاعف وارد و این آن‌ها را خسته و فرسوده کرد اما آن‌ها با جدیت و فداکاری در این راه همچنان با ثابت‌قدمی به فعالیت می‌پردازند.

همراهی بانی‌مد با موسسه آواسلامت

در سالی که گذشت در میان اخبار تلخ کرونایی خبرهای دیگری مانند تعدیل پرستاران و کادر بیمارستان‌ها، عدم پرداخت معوقات آن‌ها و از طرفی نیاز مبرم بخش‌های درمانی به نیروی کار متخصص جامعه را بیش‌ازپیش نگران کرد.

درواقع کادر درمانی را باید مورد اعتمادترین بخش از بدنه درمان کشور برای مردم دانست که اتفاقاتی که به‌تبع ویروس کرونا رخداد سبب شد تا مردم با آن‌ها احساس نزدیکی بیشتری داشته باشند و مشکلات آن‌ها را به‌خوبی درک کنند. مشکل معیشتی پرستاران وعدم تقسیم درست کادر درمانی در اقصا نقاط کشور نیاز به یک نهاد یا موسسه هماهنگ‌کننده فرای معاونت‌های وزارت بهداشت را بیش از گذشته به همگان گوشزد کرد.

موسسه کارآفرینان آواسلامت نیز در راستای تأمین نیروی انسانی و آموزش برای مراکز درمانی در سراسر کشور فعالیت می‌کند. این شرکت در روزهای کرونایی به‌خصوص، توانست در راستای آموزش نیروی انسانی، جذب و استخدام آن‌ها خدمات شایانی به نظام سلامت انجام دهد و در مسیر افزایش رفاه کارکنان و کاردرمانی قدم‌های قابل‌توجهی بردارد.

این شرکت که با وزارت بهداشت در تعامل نزدیک قرار دارد، امسال طی تفاهم‌نامه‌ای با مرکز خرید آنلاین بانی‌مد در جهت افزایش رفاه کارکنان و توسعه فعالیت‌های خود، از این فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک و سبک زندگی، کمک‌های مالی درخور توجهی دریافت کرد.

مرکز خرید آنلاین بانی‌مد که یکی از زیرمجموعه‌های هولدینگ آوا کتان به‌حساب می‌آید از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده و طی ۶ سال به بزرگ‌ترین مرکز خرید آنلاین مد و پوشاک کشور تبدیل شده است، حال در راستای یکی از ارزش‌های بنیادین خود یعنی مسئولیت اجتماعی با کمک به موسسه آواسلامت توانست به یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود جامه عمل بپوشاند.

همراهی بانی‌مد با موسسه آواسلامت

بانی مد همچنین با تخصیص تخفیف‌هایی برای اعضای این موسسه در فروشگاه‌های آنلاین خود به آدرس www.banimode.com در جهت رفاه این عزیزان هم اقدامات قابل‌تقدیری صورت داده است و مضاف بر آن با بن‌های خرید در تلاش است تا قدردانی کوچک از این عزیزان صورت پذیرد.

مؤسسات و مجموعه‌هایی مانند آواسلامت با توجه به شرایط حاکم بر کشور، گاه ناگزیر به دریافت کمک‌هایی از سوی کسب‌وکارها هستند که با توجه به رسالت این موسسه اقدامی پسندیده و در راستای رفاه و کمک به عموم مردم است که با تقویت زیرساخت‌های بهداشتی و سلامت کشور منجر می‌شود.

از طرفی کسب‌وکارهایی مانند مرکز خرید آنلاین بانی‌مد نیز با کمک به تحکیم زیرساخت‌های درمانی کشور نقش خود را در عبور از بزنگاه‌های تاریخی ایفا می‌کنند و همچنین دیگر کسب‌وکارها را از این حرکت پسندیده آگاه و آن‌ها را به این معروف تشویق می‌کنند و نیکی را در جامعه می‌گستراند.

 

امید است که حمایت‌هایی ازاین‌دست از کادر درمانی، شرکت‌ها و مؤسساتی که درزمینهٔ سلامت فعالیت می‌کنند، بتواند به عبور از بحران‌ها کمک کند.

تحریریه آواکتان

بخش تحریریه هلدینگ آواکتان سعی بر این دارد تا جدیدترین اخبار و اطلاعات ضروری در حوزه کاری خود را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارد و با حفظ ارزش‌ها و رویکردهای خود نقشی بسزایی در افزایش دانش و آگاهی مخاطبین خدمات خود داشته باشد.

آواکتان اطلاعات تماس
از طریق راه‌های ارتباطی زیر سوالات، درخواست‌ها، پیشنهادات
و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.
آواکتانشبکه های اجتماعی
همراه ما در شبکه‌های اجتماعی باشید.
آواکتاناطلاعات تماس
از طریق راه‌های ارتباطی زیر سوالات، درخواست‌ها، پیشنهادات
و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.
آواکتانما در شبکه های اجتماعی